Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka havale/eft onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Ya da kapıda ödeme onayınıza istinaden siparişiniz kargolanır. Teslimat adresinin uzaklığına göre de kargo firmaları en fazla 3-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaştırabilmektedir. Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo uygulanmaktadır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz.

Teslimat sırasında bizzat kendinizin adreste bulunmaması halinde, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişiye, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Teslimat anında adreste kimsenin bulunmaması durumunda ise, kargo şirketi görevlisi size bir haber notu bırakacaktır. Haber notunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde Kargo firmasının Müşteri Hizmetlerini arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir.

suerparfum.com on-line alışveriş ve kapıda ödeme sistemi sunan web sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Toptan tester parfüm satışı yaptığımız için belli ürünleri toplu şekilde satın aldıklarında bu parfümler stoklarda tükenebilmektedir. Bu gibi stok durumlarında ;

Ödemesini yaptınız ürün eğer stoklarmızda yok ise en fazla 3 (Üç) iş günü bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.