Hakkımızda

Lütfen Dikkat: Sitemizde yer alan parfümlerin orijinal olanları sadece bayilere toptan olarak yapılmaktadır. Yurtdışı gönderimleri için ayrıca bilgi alınız.

süer parfüm logo
Suer Parfüm Logo 2021

Bay Bayan Parfüm – Tester Parfüm – Toptan Parfüm Satış Noktası | suerparfum.com

100lerce popüler markaların tester parfümlerini ister adet olarak isterseniz toptan olarak marka​ parfüm satın alabilirsiniz.

İster hediye ister kendi günlük kullanımız için #parfüm​ seçenekleri web sitemizde. Toptan tester parfüm en iyi fiyat garantisini sunuyoruz. Kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı, hızlı sipariş ve sorunsuz kargo hizmeti veriyoruz. Kalite garantili yüzlerce ürün, teslimat anında ödeme garantisiyle. %100 müşteri odaklı yaklaşım sunan ekibimiz 10 yıllık tecrübeye sahiptir. Kalite ve yeni​ parfümün adresi suerparfum.com

Marka Parfümlerde 2 Al 1 Öde Fırsatından Faydalanmak İçin Hemen Alışverişe Başla!


Parfüm, suerparfum.com’den alınır! Sorunsuz satış noktası

Türkiye’nin en büyük online tester parfüm mağazası SUERPARFUM.COM, dünyaca ünlü parfüm markalarının tester modellerimi kullanıcılarına sunar. suerparfum.com’daki parfüm çeşitlerini inceleyebilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Sipariş ve toplu alımlar için de üyelik şartı yoktur. Bizi direk arayarak ya da iletişim sayfasındaki bilgilerden bize ulaşabilirsiniz. olmak gerekli değildir. Yüzlerce marka, binlerce farklı ürün ile Türkiye’nin en büyük online parfüm mağazası suerparfum.com Türkiye’de ilk defa uygulanan 7 gün iade, ücretsiz kargo ve iade, müşteri hizmetleri, 24 saatte kargo gönderimi, ortalama 48 saatte ürün teslimi, kapıda kredi kargo ile ödeme gibi hizmetleriyle yeni bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Ücretsiz Kargo

suerparfum.com’den alışveriş yapanlar tüm siparişler ve telefon/whatsapp üzerinden yapılan tester parfüm alımlarında kargo ücreti ödemezsiniz!

48-72 Saatte Teslim

suerparfum.com üzerinden yapılan siparişleriniz günlerce beklemez stok miktarlarımız günceldir ve site üzerinde sepete ekleyebileceğiniz her ürünü sipariş verebilirsiniz. Tester parfümler (hafta sonları hariç) 1 gün içinde içinde kargoya verilir. Beğendiğiniz parfümleri ortalama 48-72 saat içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Lütfen dikkat: Sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde kargonuzu aynı gün kargoya verebilmek için elimizden gelen tüm çabayı sarf etmemize rağmen cuma ve pazartesi günleri yoğunluğu ile özel günlerdeki yoğunluklardan dolayı siparişiniz size ulaşması 2-3 günü bulabiliyor bazen de 4. günde teslim edilebiliyor.

7/24 Açık Mağaza

suerparfum.com 7/24 açık sadece parfüm içeren alışveriş sitenizdir. suerparfum.com’a info@suerparfum.com adresinden, 0542 291 61 36 numarası üzerinden 7/24 ya da 0212 511 44 22 numaralı telefonlardan bize mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Başka Yerde Yok!

suerparfum.com’da yüzlerce markanın en son ürünlerini hatta mağazada bulunmayan üretimi durmuş ya da tükenmiş seçeneklerini bulabilirsiniz. 2 Al 1 Öde kampanyasına dahil olan ürünlerimizden farklı modelleri seçebilirsiniz. Örneğin bir adet bayan parfüm bir adette bay parfüm seçerek sipariş verebilirsiniz.


IFRA (International Fragrance Association)
 standartlarına uygun kaliteli hammaddelerin ideal birleşimi..

GMP (Good Manufacturing Practice) kurallarına uygun T.C. Sağlık Bakanlığı izinli hijyenik üretim…

Zengin çeşit 100lerce kaliteli parfüm modeli…

Kısacası biz kendimize güveniyoruz… ürünlerimizi de güveniyoruz…