Newsletter

Subscribe to the MidNight Shop mailing list to receive updates on new arrivals, special offers and other discount information.

[contact-form-7 id="21" title="Newsletter"]

No products in the wishlist

No products in the cart

Acqua Di Gio Profumo

gio profumo

gio profumo  parfüm bir alana bir bedava kampanyası devam etmektedir.

996’da dünya kamuoyuna sunulan Acqua Di Gio’nun yeni versiyonu Acqua Di Gio Profumo, tam 20 yıl sonra 2016’da lanse edildiğinden bu yana erkek parfüm listelerinde ilk sıraları zorlamaya devam ediyor. 25 yaş üstü her profilden ve her yaş aralığından yüz binlerce kullanıcısı olan ve büyük sükse yapan Acqua Di Gio Profumo Edp, dünya parfüm endüstrisinin onlarca kült parfümünü tasarlamış olan ünlü parfümör Alberto Morillas’ın imzasını taşıyor. Akuatik notalarıyla öne çıkan Acqua Di Gio Profumo Edp’ün tanıtımlarında marka yüzü olarak dünyaca ünlü model Jason Morgan yer alıyor.

 

Modern çizgiler taşıyan kutusu, siyah, son derece maskülen dizaynlı cam şişesi, metal dokulu özel şişe altı tasarımı ve mıknatıslı kapağıyla etkileyici bir duruşu olan Acqua Di Gio Profumo Edp, akuatik-aromatik-odunsu ve baharatsı parfüm ailelerinin özel bir bileşimini sunuyor. Tepe notalarında bergamut ve akuatik akorlarla açılan parfüm, ferah ve güçlü bir koku deneyimine kapı aralıyor. Orta notalarında sardunya, adaçayı ve biberiye ile sıcak ve güçlü bir maskülenliği baharatsı bileşenleriyle ortaya koyuyor. Dip notalara ulaşıldığında ise yoğun tütsü ve paçuli ile tene tutunuşunun ve yayılımının kaynağını yansıtıyor. İş ortamlarında büyük beğeniyle kullanılan Acqua Di Gio Profumo Edp, günlük kullanıma uygundur.

Acqua Di Gio Profumo Armani Erkek Parfüm 100ml.